Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kupiec - direct

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O.

  • Tyniecka 12, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Tyniecka 12

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • zakup materiałów z kategorii direct  (surowce, opakowania, komponenty)

  • poszukiwanie nowych dostawców oraz negocjowanie warunków handlowych i umów

  • zarządzanie kategorią zakupów i optymalizowanie grupy dostawców

  • monitorowanie rynku dostawców materiałów

  • prowadzenie i udział w projektach oszczędnościowych

  • współpraca z działami produkcyjnymi, transportu i finansowymi

  • przygotowywanie raportów i zestawień zakupowych

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w zakupach bezpośrednio produkcyjnych w międzynarodowej firmie

  • wiedzę z zakresu zakupów surowców

  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • praktyczną znajomość pakietu MS Office, SAP

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole i samodzielność

  • umiejętność wywiązywania się z wyznaczonych terminów

  • nastawienie na osiągnięcie celu i wysoką motywację

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • godziny nadliczbowe extra płatne 100%

  • nagrody kwartalne i nagrody jubileuszowe

  • system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy

  • dodatki: kartę multisport,

  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje

  • koleżeńską atmosferę w pracy

  • pakiety socjalne

  • ubezpieczenie medyczne

  • posiłek finansowany przez Pracodawcę

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O. należy do grupy Vesuvius - światowego lidera w produkcji, sprzedaży i projektowaniu wysokogatunkowej ceramiki, materiałów ogniotrwałych i systemów kontroli dla wymagających zastosowań przemysłowych. Specjalizujemy się w dziedzinie technicznych rozwiązań umożliwiających kontrolę przepływu metali oraz świadczymy pełen zakres usług i rozwiązań inżynieryjnych dla swoich klientów na całym świecie. Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy elementy instalacji ogniotrwałych wykonanych z ceramiki. Nasze produkty są stosowane tam, gdzie mamy do czynienia z procesem produkcji odbywającym się w bardzo wysokiej temperaturze.

Przewiń do profilu firmy