Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec- DIY

  • Włocławek, Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MAJSTER BUDOWLANE ABC sp. z o.o.

    Majster Budowlane ABC – najszybciej rozwijająca się sieć marketów "Pszczółka", hurtowni i składów budowlanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Kupiec- DIY

    Miejsce pracy: Toruń (okolice), Włocławek

    Miejsce pracy: Włocławek

    Główne zadania:

    • realizacja polityki zakupowej w tym: współpraca i negocjacja z Dostawcami, akcje promocyjne, wdrażanie produktów marki własnej
    • współpraca z innymi działami w zakresie organizacji targów wewnętrznych, otwarć nowych marketów i punktów handlowych Partnerów Grupy
    • współpraca z właścicielami marketów "Pszczółka" i Majster Budowlane ABC
    • realizacja założonego budżetu Działu Zakupów

    Wymagania:

    • znajomość branży DIY
    • bardzo dobra znajomość Pakietu  MS Office (głównie MS Excel i MS Power Point)
    • umiejętności analityczne i negocjacyjne
    • efektywna organizacja pracy własnej
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełen etat,
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • Niezbędne narzędzia pracy,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Majster Budowlane ABC z siedzibą we Włocławku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Majster Budowlane ABC z siedzibą w we Włocławku  przy ul. Barskiej 7/9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Majster Budowlane ABC z siedzibą we Włocławku  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Majster Budowlane ABC z siedzibą w we Włocławku  przy ul. Barskiej 7/9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.