Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kupiec drewna odpadowego (poużytkowego)

EGGER BiskupiecO firmie

EGGER Biskupiec

Św. Józefa 1

Biskupiec-Kolonia Druga

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych zgodnie ze standardami wyznaczonymi przez spółkę

  • Zakup drewna odpadowego (firmy budowlane, komunalne produkcyjne itp.)

  • Realizacja ustalonych planów i wywiązywanie się z powierzonych zadań

  • Rozwiązywanie i wyjaśnianie reklamacji za dostawy drewna odpadowego

  • Organizacja transportu pomiędzy dostawcami, a fabryką w Biskupcu

  • Planowanie, koordynacja i kontrola procesu zakupowego

  • Analiza rynku drewna odpadowego

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze handlu lub zakupów, znajomość ustawy o odpadach

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ochrona środowiska, technologia drewna, logistyka oraz pokrewne)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży drzewnej, odpadowej lub pokrewnej

  • Znajomość rynku drewna poużytkowego (odpadowego)

  • Sumienność i dokładność w działaniu

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych

  • Umiejętność planowania pracy własnej

  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

  • Prawo jazdy kat. B (obszar pracy woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie)

To oferujemy

  • Kompleksowy program wdrożenia

  • Ciągły rozwój zawodowy

  • Dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Oferta

Tworzymy więcej z drewna. Naszych 10100 pracowników w 10 krajach pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. Tak wytwarzamy materiały do produkcji mebli i aranżacji wnętrz, konstrukcji drewnianych, a także podłogi laminowane. Dzięki nieustannej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.

Przewiń do profilu firmy