Kupiec ds. marki własnej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-06
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2017-11-05)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

GO SPORT to jeden z największych dystrybutorów artykułów sportowych w Europie.
W Polsce Go Sport obecny jest od 1998 roku i w sposób dynamiczny rozwija swoją sieć.
Obecnie posiadamy 31 sklepów w 17 miastach. Zatrudniamy ponad 760 pracowników.

Do naszej centrali firmy mieszczącej się w dzielnicy Praga Południe poszukujemy osoby na stanowisko:

Kupiec ds. marki własnej (sourcingu)
Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole jednej z największych sieci sklepów sportowych w Polsce
  • system wynagradzania oparty na pensji podstawowej oraz premiach od osiąganych wyników
  • kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną
  • dostęp do prywatnego ubezpieczenia na życie
  • zniżki na zakupy w naszej sieci

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie podwykonawców - fabryk
  • współpraca z Menedżerami Kategorii w zakresie ustalenia potrzeb produktowych
  • ocena i weryfikacja poziomu jakościowego i technicznego produktów
  • negocjowanie ogólnych warunków współpracy i budowanie relacji z dostawcami
  • zamawianie produkcji wzorów i prototypów
  • współpraca przy tworzeniu i projektowaniu produktu

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku związanym z pozyskiwaniem podwykonawców oraz produkcją
  • doświadczenia we współpracy z fabrykami Azjatyckimi oraz lokalnymi
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • zorientowania na osiąganie celu
  • mobilności oraz gotowości do częstych i regularnych podróży służbowych
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 833)".
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się