Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec ds. Technicznych

  • Giebnia (pow. inowrocławski), kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

POLOmarket to największa sieć supermarketów o wyłącznie polskim kapitale posiadająca 289 własnych placówek handlowych. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 7.100 osobom

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KUPIEC DS.TECHNICZNYCH

miejsce pracy: Giebnia koło Inowrocławia   oraz  podległe placówki handlowe- praca w terenie

KT/02/17

Obowiązki:

  • przygotowanie zapytań ofertowych oraz analiza ofert handlowych,
  • udział w negocjacjach handlowych,
  • nadzór nad zamówieniami,
  • sporządzanie raportów z przebiegu realizacji prowadzonych prac.

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe – preferowane o profilu technicznym,
  • umiejętność planowania i koordynacji wielu zadań pod presją czasu,
  • zdolności analityczne i planistyczne,
  • systematyczność, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne,

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pracę w największej polskiej sieci handlowej,
  • wyzwania i możliwość samorealizacji,
  • szkolenia zgodne z profilem stanowiska,
  • wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków.

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje CV pozostało w bazie danych POLOmarket Sp. z o.o. w celu wykorzystania w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:

Wyrażam zgodę POLOmarket Sp. z o.o., z siedzibą w Giebni 20, 88-170 Pakość na archiwizację i wykorzystanie w przyszłych procesach rekrutacyjnych mojego CV i innych dokumentów aplikacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest firma POLOmarket Sp. z o.o., z siedzibą w Giebni 20, 88-170 Pakość. Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się