Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kupiec ds. zakupów surowców

QFG SP. Z O.O.O firmie

  • Białobrzegi

    Białobrzegi, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Stała współpraca z dostawcami w zakresie zamawiania i dostarczania surowców (m.in. dodatki funkcjonalne, paniery, warzywa mrożone)

  • Negocjacje i ustalanie warunków dostarczania surowców, w tym negocjowanie warunków umów

  • Poszukiwanie nowych dostawców i rozwiązań

  • Stała współpraca z innymi działami firmy

  • Tworzenie i realizacja harmonogramu przeglądu kategorii

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze Technologii Żywności bądź Ekonomii (dopuszczalne w trakcie)

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • J. angielski – minimum poziom B1 w mowie i piśmie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Obsługa programów Microsoft Office

  • Znajomość branży FMCG

  • Mocno rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne

  • Umiejętności pracy pod presją czasu i w dynamicznie zmieniających się warunkach

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zasad Incoterms oraz znajomość zasad współpracy z agencjami celnymi

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Fundusz Socjalny

  • Napoje ciepłe i zimne

  • Możliwość proponowania a następnie wprowadzania swoich pomysłów

  • Owocowe dni

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Duża swoboda w działaniu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

QFG SP. Z O.O.

QFG Sp. z o. o., to polska firma z międzynarodowym doświadczeniem zdobywanym na europejskich rynkach. Odpowiedzialny producent bezpiecznej żywności, pozyskujący surowce tylko od certyfikowanych dostawców. Eksporter dostarczający produkty na zagraniczne rynki. Pracodawca, który daje szanse na rozwój zawodowy oraz lepszą przyszłość Pracownikom i ich Rodzinom

Przewiń do profilu firmy