Oferta pracy

Kupiec

POLOmarket Sp. z o.o.

  • Giebnia (pow. inowrocławski)

    Giebnia (pow. inowrocławski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie strategii zakupowej oraz cenowej firmy,

  • poszukiwanie i aktywny udział w doborze asortymentu z podległej kategorii,

  • rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami i poszukiwanie nowych,

  • prowadzenie negocjacji z kontrahentami zagranicznymi,

  • nadzór nad zamówieniami,

  • sporządzanie raportów z przebiegu realizacji prowadzonych prac.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki to ekonomia, towaroznawstwo, zarządzanie lub pokrewne),

  • dobre umiejętności negocjacyjne,

  • umiejętność planowania i koordynacji wielu zadań pod presją czasu,

  • duże zaangażowanie i samodzielność,

  • znajomość branży FMCG

  • umiejętność współpracy i zdolności organizacyjne oraz dokładność,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • przyjazna atmosfera

  • pakiet opieki medycznej

  • grupowe ubezpieczenie

  • kurs języka angielskiego

  • wydarzenia i imprezy firmowe

  • wyprawki dla pierwszoklasistów

  • rozwój i szkolenia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • wyprawka dla dziecka

POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 5.800 osobom.

Przewiń do profilu firmy