Oferta pracy

Kupiec Indirect

Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k.

Strzeszyńska 38

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zakupu usług pośrednich (indirects)

  • przeprowadzanie analizy rynku oraz bieżące monitorowanie rynku dostawców

  • pozyskiwanie dostawców, prowadzenie negocjacji oraz zawieranie umów

  • zarządzanie procesem wewnętrznego przepływu informacji oraz jego wsparcie

  • optymalizacja procesów w obszarze powierzonej kategorii

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego

  • minimum 3 lat doświadczenia zawodowego na porównywalnym stanowisku (najlepiej w firmie produkcyjnej)

  • umiejętności negocjacyjnych

  • doświadczenia w pracy z systemami ERP (preferowany SAP)

  • znajomości pakietu MS Office

  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z dostawcami oraz wewnątrz firmy

  • systematycznego, analitycznego, zorientowanego na cel oraz konsekwentnego podejścia do pracy

  • umiejętności pracy w zespole

  • przedsiębiorczości i dynamizmu

To oferujemy

  • Praca z nami nigdy nie jest nudna i monotonna

  • Jesteśmy zgranym zespołem, pracujemy w przyjaznej atmosferze

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna - w tym coroczne szczepienia przeciw grypie, karta sportowa, kursy językowe Berlitz, bonus na święta, ubezpieczenie na życie)

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

Lisner w Polsce to ponad tysiąc świetnych pracowników, którzy na co dzień budują sukces firmy i przyczyniają się do zadowolenia milionów klientów. Stawiamy na róznorodność - zarówno w zakresie naszych produktów, jak i naszych pracowników - to dzięki temu marka Lisner niezmiennie przoduje na rynku.

Przewiń do profilu firmy