Logo Pracuj.pl

Kupiec Indirect/ Specjalista ds. Zakupów Indirect

BiofarmO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Biofarm

Wałbrzyska 13

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługę Zakupów Indirect oraz opakowań produkcyjnych
  • negocjowanie, renegocjowanie cen i warunków realizacji umów z dostawcami
  • definiowanie oraz wdrażanie strategii zakupów Indirect oraz niezbędnych procedur
  • zarządzanie panelem dostawców w podległych kategoriach zakupowych
  • przygotowywanie zamówień oraz nadzór i koordynacja logistyki dostaw
  • nadzorowanie pracy platformy zakupowej
  • monitorowanie cen produktów i usług oraz analiza rynku
  • prowadzenie pełnej dokumentacji dotyczącej procesów zakupowych
  • identyfikowanie i realizacja projektów oszczędnościowych
  • proponowanie rozwiązań w kierunku optymalizacji kosztu zakupów
  • poszukiwanie alternatywnych źródeł zakupów
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • opiniowanie umów oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji
  • współpraca z innymi działami celem identyfikacji potrzeb Indirect, priorytetyzowania obszarów negocjacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość programów excel, word
  • znajomość obsługi systemu SAP (mile widziana)
  • mile widziane doświadczenie przy wdrażaniu i utrzymaniu platformy zakupowej
  • efektywne zdolności negocjacyjne
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji
  • determinacja w dążeniu do celu oraz wysoki poziom kreatywności
  • zdolność efektywnej współpracy i budowania relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie oraz pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • praca z uznanymi markami na rynku,
  • współpraca w zgranym zespole,
  • umowa o pracę – brak okresu próbnego,
  • wdrożenie na start,
  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny m.in.: opieka medyczna, dopłaty do wypoczynku dzieci na koloniach i obozach, raz w roku karty podarunkowe, możliwość dodatkowego zakupienia karty Multi Sport,
  • narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Kupiec Indirect/ Specjalista ds. Zakupów Indirect, Wałbrzyska 13, Poznań