Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kupiec

Prymat sp. z o.o.O firmie

Prymat sp. z o.o.

Chlebowa 14

Jastrzębie-Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • efektywna realizacja procesu zakupów zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami,

  • prowadzenie dokumentacji zakupowej zgodnie z wymaganiami,

  • wsparcie w tworzeniu raportów i zestawień na potrzeby biznesowe,

  • pozyskiwanie odpowiednich dokumentów do systemu (od dostawców),

  • komunikacja z dostawcami w celu ustalenia warunków współpracy,

  • poszukiwanie nowych surowców oraz nowych dostawców,

  • bieżąca weryfikacja i ocena dostawców.

Nasze wymagania

  • wyższe (preferowane ekonomiczne, techniczne),

  • znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,

  • bardzo dobrej znajomości programu Excel,

  • umiejętności analitycznego myślenia,

  • mile widziane doświadczenie w zakresie zaopatrzenia, zakupów w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • odpowiedzialność i samodzielność zadań,

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Dołącz do zespołu Prymat sp. z o.o. lidera rynku przypraw w Polsce.

W tytule wiadomości prosimy o umieszczenie kodu Kupiec (nr referencyjny).

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.