Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kupiec

Big StarO firmie

Big Star

Aleja Wojska Polskiego 21

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • negocjację ceny zakupu złożonego u producentów zamówienia,

  • wysyłanie nowych projektów producentowi do wyceny oraz odrobienia,

  • przygotowanie zestawienia zamówienia produkcji,

  • poszukiwanie nowych producentów, analizę cenową otrzymanej oferty oraz możliwości produkcyjnych.

  • uczestnictwo w targach branżowych oraz wyjazdy do producentów,

  • nadzorowanie procesu produkcyjnego.

Nasze wymagania

  • wykształcenia minimum średniego,

  • min. rocznego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

To oferujemy

  • pełnowymiarowe stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dużą samodzielność oraz ciekawą, pełną wyzwań, dynamiczną pracę,

  • pracę dla znanej marki - w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • motywujące do rozwoju i realizacji sportowych pasji środowisko pracy (dofinansowany pakiet Multisport),

  • zniżki na nasze produkty.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Big Star

„BIG STAR LIMITED” to polska Firma odzieżowa.

Obecnie posiada ponad 260 sklepów w kraju i zagranicą, konsekwentnie rozwijając sieć sprzedaży.

Przede wszystkim jednak „BIG STAR LIMITED” to ludzie; ambitni, zaangażowani i pełni pasji.

To osoby nie bojące się podejmować nowych wyzwań.

Zostań jednym z Nas. Dołącz do Naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy