Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1313 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec Kategorii Bieganie

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GO SPORT to jeden z największych dystrybutorów artykułów sportowych w Europie. W Polsce Go Sport obecny jest od 1998 roku i w sposób dynamiczny rozwija swoją sieć. Obecnie posiadamy 26 sklepów w 15 miastach. Zatrudniamy ponad 650 pracowników, a nasi Sprzedawcy, Kierownicy oraz Kupcy to prawdziwi pasjonaci różnych dyscyplin sportowych, którzy regularnie przechodzą szkolenia oraz uczestniczą w testach nowego sprzętu.

    Do naszej siedziby w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

    KUPIEC KATEGORII
    Bieganie

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego,
    • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • zdolności analitycznych oraz negocjacyjnych,
    • bardzo dobrej organizacji czasu pracy i systematyczności,
    • znajomości języka angielskiego min. na poziomie dobrym,
    • czynnego uprawiania sportu- szukamy pasjonatów, fanów biegania!
    • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
    • znajomość specyfiki produktów/rynku biegowego,
    • mile widziana znajomość systemu SAP.

    Opis stanowiska:

    Zarządzanie kategorią polega na:
    • bezpośredniej współpracy z dostawcami oraz producentami sprzętu sportowego,
    • udziale w negocjacjach warunków handlowych,
    • tworzeniu gam produktów w podległych kategoriach, zgodnie z potrzebami klientów i strategią firmy,
    • analizie wyników ekonomicznych,
    • optymalizacji poziomu i jakości zapasów oraz współpracy z działem Logistyki,
    • monitorowaniu rynku w zakresie działań konkurencji,
    • współpracy z działami Marketingu, Merchandisingu, Szkoleń.

    Oferujemy:

    • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • bardzo atrakcyjny system wynagradzania,
    • możliwość uczestniczenia w sportowych wydarzeniach,
    • kartę Multi-sportową,
    • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
    • zniżki na zakup produktów dostępnych w Go Sport.
    Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 833)".