Oferta pracy

Kupiec kategorii indirect/CAPEX

Klient Pracuj.plO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 19 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie przydzielonymi projektami zakupów inwestycyjnych (materiały, produkty i usługi) – w tym przygotowanie zapytań ofertowych, analiza ofert, negocjacje, podtrzymywanie relacji z dostawcami,

  • Ciągła analiza rynku w poszukiwaniu alternatywnych źródeł dostaw,

  • Śledzenie trendów cenowych i dynamiki rynku,

  • Prowadzenie procedur wyboru dostawców przy zachowaniu standardów i reguł korporacyjnych,

  • Analiza, koordynacja i optymalizacja zapasów magazynowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów CAPEX,

  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne,

  • Umiejętność współpracy w zespole oraz proaktywność w znajdowaniu rozwiązań,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji,

  • Pakiet benefitów obejmujący zabezpieczenie socjalne jak i rozwój zawodowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Klient Pracuj.pl

Jesteśmy globalną firmą produkcyjną, atrakcyjnym i stabilnym pracodawcą, posiadającym swoje struktury w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.