Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec Kategorii

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KUPIEC KATEGORII (Indirect)
    SUPPLY CHAIN
    NIVEA POLSKA, Poznań

    Grupę Beiersdorf reprezentują w Polsce trzy spółki: NIVEA Polska, Beiersdorf Manufacturing Poznań i tesa tape. NIVEA Polska to zespół 240 pasjonatów ponadczasowej marki nr 1, którzy pracują w Sprzedaży, Marketingu, Supply Chain, Finansach i HR.

     ZADANIA:

    Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiadać za kompleksową realizację zakupów w kategorii indirect (zakupy nieprodukcyjne, inwestycje). Ponadto będziesz współpracować z naszym globalnym zespołem zakupów i wspierać realizację projektów o zasięgu lokalnym oraz regionalnym (Europa Wschodnia). Kluczowym aspektem tej pracy jest projektowe podejście do procesu zakupów, aktywne poszukiwanie dostawców i rozwiązań biznesowych zgodnych z aktualnymi potrzebami firmy, analiza rynku, szukanie nowych rozwiązań optymalizacyjnych, prowadzenie procesów przetargowych, negocjacja warunków handlowych, przygotowywanie i nadzorowanie realizacji kontraktów i zamówień, zarządzanie portfelem dostawców i powierzonymi kategoriami zakupowymi.

    OCZEKIWANIA:

    • ukończone studia wyższa
    • min. 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze zakupów, najchętniej w obszarze inwestycji
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
    • wysokie umiejętności negocjacyjne i analityczne
    • umiejętność pracy w zespole i budowania relacji
    • mile widziana znajomość SAP (SRM)

    OFERTA NIVEA:

    • umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
    • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie NNW, siłownia firmowa, kafeteria MyBenefit z kartą Multisport, Przedszkole NIVEA i inne)
    • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, a także platforma do nauki języków obcych.