Oferta pracy

Kupiec Kategorii

NIVEA Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gnieźnieńska 32, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NIVEA Polska Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32

Poznań

Twój zakres obowiązków

Dołącz jako Kupiec (Category Buyer) do Działu Zakupów w ramach organizacji skupiającej 19 rynków Europy Środkowej i Wschodniej. Dwuosobowy zespół zlokalizowany w Poznaniu odpowiada za różnorodny pakiet kategorii, w tym m.in. Value Added Services / Copacking (usługi, komponenty, opakowania), Public Relations, Corporate Social Responsibility, BTL Creative, POS Displays, Merchandising. Prowadzone projekty obejmują rynki Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, potrzeby dwóch HUBów logistycznych o szerokim międzynarodowym zasięgu oraz regularną współpracę w ramach Zespołu Zakupów na poziomie regionu i Europy. W zakresie Twoich zadań będzie zarówno rozwój i wdrażanie strategii dla poszczególnych kategorii jak i zakupy operacyjne, zarządzanie relacjami z dostawcami i ich rozwój.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe

  • min. 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze zakupów

  • doświadczenie w kategoriach wymienionych w ogłoszeniu (części lub wszystkich)

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • wysokie umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i analityczne

  • umiejętność pracy w zespole i budowania relacji

  • myślenie procesowe i samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz działaniu

Mile widziane

  • znajomość systemu SAP (SRM) oraz narzędzi e-sourcing

To oferujemy

  • umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie

  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie NNW, PPE, siłownia firmowa, kafeteria MyBenefit z kartą Multisport, Przedszkole NIVEA i inne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • kantyna firmowa

  • sklepik z firmowymi produktami w preferencyjnych cenach

Jesteśmy globalną firmą, częścią Grupy Beiersdorf. Od ponad 100 lat przyświeca nam jeden cel – bycie liderem na rynku kosmetycznym.

Naszą siłą są dwie marki: ponadczasowa NIVEA oraz nasz lokalny skarb Bambino, o rozwój których dbamy każdego dnia z myślą o naszych konsumentach.

Przewiń do profilu firmy