Oferta pracy

KUPIEC - Kosmetyki i Drogeria

AuchanO firmie

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Gwarantowanie satysfakcji Klienta poprzez dostarczanie jak najniższej ceny zakupów oraz nadzór nad odpowiednim poziomem jakościowym produktu i opakowania. Kupiec podlega Szefowi Grupy Asortymentu Spożywczego.

  • Negocjowanie i wdrażanie strategii dla produktów kosmetycznych,

  • Przegląd cenników, cen zakupów i rentowności wg dostawców,

  • Monitorowanie i analizowanie rynku,

  • Współpraca z Category Managerem, Importem, Dyrekcją Produktów Korporacyjnych oraz firmami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Pasja do handlu, produktu oraz Klienta,

  • Doświadczenia w negocjowaniu warunków handlowych z dostawcami,

  • Zainteresowania i wiedza z zakresu produktów i znajomości rynku drogeryjnego i kosmetycznego,

  • Dobra znajomość j. angielskiego (lub francuskiego),

  • Umiejętność słuchania i ukierunkowania na potrzeby Klientów,

  • Wytrwałość, upór w dążeniu i realizacji celu,

  • Umiejętność przekonywania i argumentacji,

  • Odwaga w podejmowaniu i realizacji wyzwań.

To oferujemy

  • Rozwój w organizacji, której kultura jest oparta na pasji do dobrego jedzenia i produktów godnych zaufania.

  • Zaufanie do podejmowanych przez Ciebie nowych inicjatyw budujących relację z mieszkańcami i umacniająch pozycję sklepu na lokalnym rynku, dzięki czemu rozwiniesz swoją przedsiębiorczość.

  • Umożliwimy Ci działanie zgodne z zasadami odpowiedzialnego biznesu. Szczególnie ważne jest dla nas przeciwdziałanie marnotrawstwu żywności i użycia plastiku oraz promocja zdrowego jedzenia i zmniejszenie naszego śladu węglowego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

  • Ubezpieczenie medyczne i na życie.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet opieki medycznej

  • wolontariat w godzinach pracy

  • akcjonariat pracowniczy

  • karta Multisport

  • Super Rabat

  • dofinansowanie do posiłków