Oferta pracy

Kupiec

Hill WoltronO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby, która chciałaby kontynuować swój rozwój zawodowy na stanowisku:

Kupiec

Zadania:

  • koordynowanie działań związanych z zakupem komponentów produkcyjnych
  • kontakt z dostawcami, poszukiwanie nowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • weryfikacja realizacji umów zakupowych
  • optymalizacja kosztów
  • przygotowywanie raportów i analiz

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy, samodzielność
  • nastawienie na realizację celów
  • gotowość do podróży

Nasz klient oferuje : przyjazną atmosferę pracy,  niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane tym stanowiskiem prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy