Ta oferta pracy jest nieaktualna od 645 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ARGE Paliwa Sp. z o.o.

    Jedna z największych firm paliwowych w regionie poszukuje osoby na stanowisko:

    Kupiec

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    Kluczowe zadania:

    • zarządzanie wyznaczonymi kategoriami produktowymi
    • realizowanie strategii zakupowej, cenowej i promocyjnej w zakresie powierzonych kategorii (docelowo rozwój kompetencji do samodzielnego tworzenia strategii we wskazanych obszarach)
    • definiowanie polityki marketingowej dla wskazanej kategorii (zarządzanie promocjami
      we współpracy z działem marketingu)
    • negocjowanie umów i warunków współpracy z producentami i dostawcami, oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych
    • analizowanie danych sprzedażowych i dostosowywanie strategii krótko/długo-terminowych
    • badania rynku oraz trendów rynkowych w celu dostosowywania działań optymalizacyjnych
    • współpraca z działami w firmie w celu optymalizacji procesu handlowego

    Wymagania:

    • preferowane wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie i marketing, ekonomia, towaroznawstwo lub pokrewne)
    • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG lub stacji paliw
    • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem kategorią produktów przemysłowych (dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu: papierosów/tytoni, kosmetyków i akcesoriów samochodowych, olejów silnikowych, farmacji, prasy)
    • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne
    • umiejętność efektywnego nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z producentami i dostawcami
    • zdolności organizacyjne, silne nastawienie na realizację celu
    • umiejętność prowadzenia projektów od początku do końca (od pomysłu, przez organizację pracy działów wspierających, do rozliczenia)
    • obsługa pakietu MS Office na poziomie minimum średnio-zaawansowanym (zwłaszcza Excel)
    • mile widziana znajomość języka angielskiego
    • prawo jazdy kat. B

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • proces adaptacji pod kierunkiem Lidera zespołu
    • możliwość rozwoju kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom
    • motywacyjny system wynagradzania
    • możliwość uzyskania na preferencyjnych warunkach pakietu socjalnego (opieka medyczna, ubezpieczenie)
    • niezbędne narzędzia pracy - laptop i telefon

    Zgłoszenia zawierające CV z zaznaczeniem numeru referencyjnego
    prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)