Oferta pracy

Kupiec

IGLOTEXO firmie

  • Krzeszowice, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
KUPIEC

Zadania na stanowisku:

  • okresowe negocjacje z dostawcami; uzgodnienia warunków zgodnie z wytycznymi przekazanymi przez Managera Kategorii,
  • bieżące kontakty z dostawcami w celu maksymalizowania stopnia wykorzystania budżetów marketingowo-promocyjnych dostawców wspierających sprzedaż (m.in. negocjowanie akcji promocyjnych, reklam w gazetkach, uczestnictwo w programach lojalnościowych itp.),
  • zarządzanie retrobonusem w przypisanej kategorii,
  • bieżące negocjacje cen,
  • bieżący monitoring stanów magazynowych w zakresie zakupów towarów handlowych,
  • prowadzenie kartoteki dostawcy – pozyskiwanie i kontrola informacji dotyczących przypisanego dostawcy,
  • stałe monitorowanie i aktualizacja operacyjnej bazy danych o produktach,
  • współpraca z działem księgowości przy składaniu reklamacji cenowych i egzekwowaniu faktur korygujących,
  • stałe monitorowanie i aktualizacja operacyjnej bazy danych o produktach.

Zapraszamy, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku Kupca w branży spożywczej,
  • masz wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziany kierunek: Zarządzanie/Ekonomia/Handel
  • znasz techniki negocjacji i wykorzystujesz je w rozmowach handlowych,
  • obsługujesz MS Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • znasz programy BI, AX (mile widziane).

#STABILNAPRACA#IGLOTEX

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie, która jest liderem w swojej branży,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • kompleksowe wsparcie we wdrożeniu do pracy,
  • skorzystanie z pakietu prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.

Zainteresowała Cię oferta?  – APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć ofertę swoim znajomym!

Mamy więcej ciekawych ofert pracy:
https://www.iglotex.pl -> o Grupie -> Kariera -> Oferty Pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy