Logo Pracuj.pl

Kupiec

Antal Engineering & OperationsO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta z branży elektronicznej, poszukujemy Kupca.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza planowanych zakupów w systemie ERP
  • Zamawianie materiałów zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Monitorowanie dostaw pod kątem terminowości
  • Wyjaśnianie niezgodności ilościowych i wartościowych na zamówieniach
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami
  • Przyspieszanie bądź opóźnianie dostaw względem planowanych produkcji
  • Zakupy pozostałych materiałów eksploatacyjnych
  • Kwalifikacja i ocena dostawców
  • Negocjowanie kosztów komponentów

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w zakupach, najlepiej w branży elektronicznej
  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie w obsłudze Microsoft Excel i systemu ERP
  • Znajomość procesów związanych z zamówieniami, rozliczeniami i fakturami
  • Znajomość branży elektronicznej oraz dostawców w branży będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia kwartalna
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Benefity i opieka medyczna
  • Dołączenie do międzynarodowej organizacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Antal Engineering & Operations

W Antal zajmujemy się rekrutacją od ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata. Numer rejestru agencji zatrudnienia: 496.

Kupiec, Łódź