Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec Marki Własnej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.
    Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 270 sklepów.

    Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Poszukiwanie nowości produktowych,
    • Prace wdrożeniowe w zakresie mas i opakowań,
    • Tworzenie wycen i kosztorysów,
    • Prace nad materiałami DTP i komunikatami na opakowaniach,
    • Wsparcie w negocjacjach warunków handlowych,
    • Koordynacja obiegu dokumentów i umów,
    • Inicjowanie i koordynacja akcji promocyjnych,
    • Koordynacja działań związanych z obecnością marek własnych w gazetkach promocyjnych,
    • Organizacja wysyłek produktów do działań promocyjnych,
    • Monitorowanie stanów magazynowych,
    • Zarządzanie stockami produktów i opakowań,
    • Kontakt z punktami sprzedaży w zakresie serwisu,
    • Analiza danych sprzedażowych i rynkowych,
    • Tworzenie raportów i zestawień.

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie,
    • Minimum 3-letnie doświadczenie w branży kosmetycznej,
    • Znajomość rynku kosmetycznego oraz doświadczenie we wprowadzaniu produktów kosmetycznych,
    • Znakomita znajomość MS Excel,
    • Bardzo wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i analityczne oraz zorientowanie na cel,
    • Komunikatywność i umiejętność współpracy zespole,
    • Zaangażowanie i inicjatywa,
    • Samodzielność, sumienność oraz doskonała organizacja pracy własnej.

    Naszym pracownikom oferujemy:

    stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    interesującą
    pracę pełną wyzwań,
    narzędzia
    niezbędne
    do pracy,

    rabaty pracownicze na zakupy
    w drogeriach natura,
    możliwość
    skorzystania
    z pakietu benefitów.

    Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest Natura Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Pojezierskiej nr 90A, 91 – 341 Łódź, NIP 527-001-44-28, REGON 010416589
    bottom