Oferta pracy

MARIE ZÉLIE SPÓŁKA AKCYJNA

Kupiec Mody - Fashion Buyer

MARIE ZÉLIE SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

4 000‐5 000 zł brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 20 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprawna koordynacja realizacji zleceń produkcyjnych,

  • monitoring terminowości i jakości dostaw oraz wyjaśnianie pojawiających się nieścisłości,

  • wsparcie komunikacji między szwalniami i dostawcami a działem przygotowania produkcji,

  • opieka nad magazynem tkanin i dodatków,

  • pozyskiwanie nowych dostawców tkanin i akcesoriów,

  • wyjazdy na targi z zespołem projektowym,

  • udział w zamówieniach tkanin i akcesoriów.

Nasze wymagania

  • skrupulatność,

  • sprawna obsługi pakietu MS office – w szczególności Excel/Arkusze Google,

  • umiejętność organizacji pracy,

  • umiejętność sprawnego działania w szybko zmieniających się warunkach,

  • kompetencje miękkie na wysokim poziomie – komunikacja z dostawcami oraz zespołem,

  • zdolność szukania rozwiązań win–win,

  • proaktywne działanie,

  • sprawna pracy w grupie,

  • umiejętne korzystania z narzędzi IT w chmurze,

  • znajomość języka angielskiego, która pozwoli efektywnie korzystać z wyjazdów na zagraniczne targi oraz prowadzić kontakty z zagranicznymi dostawcami,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • przyjazne środowisko ludzi nastawionych na wspólny cel,

  • docelowy wymiar czasu: pełen etat, od poniedziałku do piątku w godzinach ok. 8.00-16.00 (możliwe dostosowanie indywidualne),

  • wynagrodzenie podczas testu i próbnej umowy: 3500-4000 zł netto miesięcznie,

  • wynagrodzenie na docelowej umowie: 4000-5000 zł netto miesięcznie,

  • dodatkowe benefity w postaci zniżki na produkty marki i karta multisport w atrakcyjnej cenie.

Chcesz pracować w szybko rozwijającej się, ambitnej firmie działającej w świecie mody? Potrafisz działać sprawnie i skutecznie? Nie stronisz od prozaicznych zadań? Może to właśnie Ciebie szukamy na stanowisko kupca mody!

Marie Zélie w ciągu czterech lat wdarło się przebojem na rynek polski, a obecnie śmiało wkracza na rynki zagraniczne. Od początku istnienia marki obsłużyliśmy zamówienia o wartości ponad 33 mln zł, nasz zespół urósł do ponad 40 osób, na Facebooku śledzi nas bez mała 82 tys. osób, a spółkę tworzy ponad 400 inwestorów.

Marie Zélie to młoda marka na rynku mody kobiecej. Wierzymy w kobiecość i elegancję, proponujemy klientkom ubrania ponadczasowe i uniwersalne, a zarazem wyjątkowe, uszyte z naturalnych tkanin. Swoje działania opieramy na wartościach chrześcijańskich. Mimo krótkiego okresu istnienia nasza marka rozwija się bardzo dynamicznie. Dlatego też potrzebujemy nowej osoby w naszym zespole, takiej, która pomoże nam ogarnąć codzienne wyzwania i wyjątkowo dobrze skoordynuje zlecenia produkcji naszych ubrań!

Obecnie miesięcznie realizujemy produkcję nawet 200 nowych wariantów naszych produktów. Co ważne – współpracujemy z polskimi szwalniami. Tkaniny, dzianiny i dodatki pozyskujemy głównie z Polski i krajów Unii Europejskiej, ale nie tylko. Stosujemy nowoczesne metody zarządzania, a nasza firma bardzo szybko się zmienia. Codziennie mierzymy się z nowymi wyzwaniami, sercem Marie Zélie jest dział przygotowania produkcji, którego częścią możesz się stać! Chcemy działać efektywnie, korzystając z najlepszej wiedzy zarządczej, inspirując się dobrymi przykładami z branży. Koncentrujemy się na szybkiej realizacji zleceń produkcyjnych, a czas od podjęcia decyzji o produkcji do rozpoczęcia sprzedaży danego modelu w sklepie internetowym często mieści się w przedziale 14-30 dni.

Dołącz do zespołu, który chce zmienić polski i światowy rynek mody, oferując najwyższej jakości tkaniny i klasyczne kroje. Pracujemy w luźnej, startupowej atmosferze i jesteśmy otwarci na nowe pomysły.

Oferujemy możliwość szkoleń, dostęp do firmowej biblioteczki, najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie narzędzi komunikacji: Slack, Asana, Monday, Notion. Dołącz do nas, spotkajmy się w naszej klimatycznej pracowni w Gdańsku-Oliwie.

Przewiń do profilu firmy

Forma umowy:

  • 2 tygodnie testu – umowa zlecenie

  • 3 miesiące umowa zlecenie, umowa B2B lub umowa o pracę (wg Twojej preferencji)

  • 3 miesiącach decyzja i umowa o pracę,

Jakie metodologie stosujemy? Między innymi:

  • TOC – Teoria Ograniczeń

  • Łańcuch Krytyczny – Critical Chain Project Management

  • POOGI – Process of Ongoing Improvement

  • Lean Startup – Minimum Viable Product, Metoda weryfikowanego uczenia się

  • Growth Hacking.