Logo Pracuj.pl

Kupiec Mody

Eastend Spółka z o.o. Spółka komandytowaO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Efektywna współpraca z zagranicznymi producentami obuwia i odzieży na terenie Europy
  • Planowanie i realizacja budżetów zakupowych
  • Kontrola stanów magazynowych oraz realizacja procesu zamówień towaru w trakcie sezonu
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Monitoring rynku i konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysokie, poparte sukcesami, umiejętności negocjacyjne
  • Zainteresowanie modą, branżą obuwniczą i odzieżową
  • Znajomość języka angielskiego na zaawansowanym poziomie w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel

To oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych, ciekawych pomysłów i rozwiązań
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Wsparcie handlowe oraz techniczne
  • Umowę o pracę i benefity z nią związane (dofinansowanie do Karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie na życie, rabaty pracownicze)
  • Program premiowy, uzależniony od osiąganych wyników
  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy - od własnego biurka do oprogramowania w służbowym laptopie
  • Wygodną przestrzeń do pracy w nowoczesnym biurze
  • Pomocną dłoń na starcie i kawę w każdych ilościach :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Eastend Spółka z o.o. Spółka komandytowa

Hey! Szukasz ciekawych wyzwań zawodowych? Chcesz dorzucić swoją cegiełkę do realizowanego projektu? Chciał(a)byś dołączyć do doświadczonego, pozytywnego zespołu? Jeśli tak, weź udział w rekrutacji na stanowisko Kupca Mody.

Kupiec Mody, Gdańsk