Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec mody

  • Kraków, Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cool Sport Sp. z o. o. Sp. K.

    Firma Cool Sport - krajowy lider na rynku streetwear & skateboard & snowboard z siedzibą w Modlniczce koło Krakowa poszukuje kandydatów do pracy.

    SUPERSKLEP to internetowy sklep z najlepszymi markami ze świata street/skate/snow.  Każdego dnia poświęcamy sporo uwagi by na nasze półki trafiały produkty najbardziej renomowanych brandów – produkty o unikatowych wzorach, niepowtarzalnych barwach, występujące w krótkich seriach.

    Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Kupiec mody

    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Modlniczka (pow. krakowski)

    Zadania na stanowisku:

    • Współpraca z markami ze świata streetwear-u, lifestyle-u oraz action sports
    • Dążenie do maksymalizacji konwersji
    • Kontrola nad jakością informacji dotyczących produktów
    • Zarządzanie cenami
    • Prognozowanie trendów
    • Analizowanie sprzedaży

    Wymagania:

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Biegłego poruszania się w trendach modowych
    • Dbałości o detale i respektowania opracowanych standardów
    • Dobrej znajomości programu MS Excel
    • Umiejętności pracy pod presją czasu
    • Samodzielności i dobrej organizacji pracy

    Mile widziane:

    • Miłe usposobienie i łatwość w nawiązywaniu kontaktu
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym zespole stabilnej, rozwijającej się firmy
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w E-commerce
    • Samodzielność w działaniu
    • Realny wpływ na rozwój i wizerunek firmy
    • Atrakcyjne rabaty pracownicze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Administratorem danych jest Cool Sport z siedzibą w Modlniczka 32-085, ul.Handlowców 2 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.