Logo Pracuj.pl

Kupiec Mody Męskiej/Fashion Buyer

GOMEZ SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

GOMEZ SPÓŁKA AKCYJNA

Diamentowa 9

Suchy Las (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zagranicznymi producentami mody męskiej z segmentu premium i luksus;
  • Selekcja oraz pozyskiwanie nowych marek odzieży, obuwia oraz akcesoriów z segmentu premium i luksus mody męskiej;
  • Uczestnictwo w kontraktacjach/selekcja nowych kolekcji;
  • Kontrola i monitoring rynku oraz konkurencji;
  • Stały kontakt z kluczowymi dostawcami;
  • Planowanie oraz realizacja budżetów zakupu;
  • Udział w tworzeniu strategii cenowej oraz monitoring i analiza sprzedaży;
  • Uczestnictwo w targach branżowych oraz pokazach mody;
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla personelu;
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie (dział handlowy, dział e-commerce, magazyn, salony stacjonarne).

Nasze wymagania

  • Znajomość marek i obecnych trendów mody męskiej;
  • Zdolności negocjacyjne i organizacyjne;
  • Wysoko rozwinięty zmysł analityczny;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i języka angielskiego;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy w zespole;
  • Gotowość do podróży, w tym zagranicznych (udział w zamówieniach i pokazach mody);
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sklepie odzieżowym będzie dodatkowym atutem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, Twin-set, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne.Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Kupiec Mody Męskiej/Fashion Buyer, Diamentowa 9, Suchy Las (pow. poznański)