Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kupiec mody - obuwie

DeeZee Sp. z o.o.O firmie

  • Armii Krajowej 25, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DeeZee Sp. z o.o.

Armii Krajowej 25

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie tworzenia kolekcji marki DeeZee

  • poszukiwanie nowych dostawców, producentów, fabryk obuwia i dodatków m.in. w Polsce, Chinach, Turcji, Bangladeszu

  • negocjacjami handlowymi z dostawcami

  • zarządzanie budżetem zakupowych i sprzedażowych

  • uczestnictwo w targach branżowych

  • współpraca z fabrykami, zlecenie produkcji, kontrola sampli

  • monitorowanie rynku i analizą konkurencji

  • współpraca z działami współtworzącymi kolekcję

  • współtworzenie polityki cenowej i marketingowej

  • analiza danych sprzedażowych

Nasze wymagania

  • minimum dwuletniego doświadczenie na stanowisku kupca z branży fashion

  • znajomości branży w Polsce i zagranicą

  • samodzielności

  • bardzo dobrej znajomości j.angielskiego

  • bardzo dobrej znajomości programu Excel

  • umiejętności analitycznych oraz negocjacyjno-handlowych

  • zainteresowania modą oraz trendami

  • gotowości do podróży służbowych, w tym zagranicznych

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • umiejętności pracy w zespole

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • system premiowania

  • realny wpływ na rozwój produktu i kolekcji

  • możliwość wyjazdów służbowych do najdalszych zakątków świata (Turcja, Włochy, Chiny)

  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji w zakresie branży fashion

  • pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, których pasjonuje wykonywana praca

  • kupony zniżkowe do wszystkich marek wchodzących w skład grupy kapitałowej CCC

  • opiekę medyczną (LuxMed)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

DeeZee.pl – to przede wszystkim miejsce gdzie zrealizujesz odważne i kreatywne pomysły! Jesteśmy jednym z największych sklepów internetowych, który w branży e-commerce fashion od ponad 14 lat zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia. Od niedawna DeeZee jest członkiem Grupy Kapitałowej CCC. Na co dzień prowadzimy komunikację do prawie 2 mln obserwatorów na profilach Social Media. Sprawdź nas i dołącz do świetnego zespołu!

Przewiń do profilu firmy