Ta oferta pracy jest nieaktualna od 198 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec – narzędzia/elektronarzędzia

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Morele.net posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Dzięki koncentracji na nowoczesnych technologiach oraz ciągłemu usprawnianiu struktury organizacyjnej z roku na rok utrzymuje wysoką dynamikę wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent. Wartości które spajają naszą ponad 400 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy, ambitnych i zaangażowanych pracowników do Działu Zakupów na stanowisko:

    Kupiec
    Budujesz.pl
    Kat. narzędzia lub elektronarzędzia
    Miejsce pracy: Kraków
    Profil pracownika
    Lubisz wyzwania?
    Myślisz nieszablonowo?
    Twoja głowa jest zawsze pełna pomysłów?

    Jeżeli tak, musisz do nas dołączyć!    Nie wymagamy od Ciebie wieloletniego doświadczenia, jedynie pasji i chęci rozwoju – w zamian przekażemy ogromną wiedzę i cenne umiejętności, które wykorzystasz pnąc się po szczeblach kariery w Morele.net . Współtwórz z nami Grupę Morele.net - najszybciej rozwijające się sklepy internetowe. APLIKUJ!

    JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŻELI:
    • jesteś otwarty na nowe wyzwania i zawsze pozytywnie nastawiony,
    • myślisz analitycznie, a Excel masz w małym palcu,
    • interesujesz się branżą budowlaną, a zwłaszcza tematyką narzędzi/elektronarzędzi.
    DODATKOWE ATUTY:
    • świetnie, jeżeli pracowałeś na podobnym stanowisku np. jako Kupiec, Specjalista ds. Zakupów, Product Manager.
    Twoje zadania
    • realizacja strategii zakupowej, cenowej i promocyjnej w zakresie powierzonej kategorii,
    • współpraca oraz utrzymywanie dobrych, długofalowych relacji z partnerami biznesowymi,
    • negocjacja najlepszych warunków cenowych,
    • zapewnienie jak najlepszej dostępności towarów,
    • analiza rynku i konkurencji.
    Co możemy Ci zapewnić
    • samodzielność oraz swobodę działania,
    • pracę z rewelacyjnymi ludźmi, dla których praca to pasja,
    • możliwość rozwoju i awansu do innych działów – system szkoleń oraz rekrutacje wewnętrzne,
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze w centrum Krakowa
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • wynagrodzenie adekwatne do wyników oraz osiąganych rezultatów – podstawa + premia,
    • poziom stanowiska ustalimy zgodnie z Twoim doświadczeniem – Junior, Normal lub Senior,
    • dodatkowo - karta sportowa.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. , Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).