Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kupiec

La Lorraine Polska sp.z o.o.O firmie

  • Nowy Dwór Mazowiecki

    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie danymi kategoriami zakupowymi o znaczeniu strategicznym, w tym pozyskiwanie i wdrażanie oszczędności poprzez szukanie alternatywnych dostawców lub towarów / usług, wykorzystanie innych, nowych rozwiązań, efektywne zarządzanie zasobami (m in usprawnianie procesów)

  • Rozeznanie i monitorowanie trendów rynkowych danych towarów / usług w celu optymalizacji kosztów zakupu / przygotowanie prognoz cenowych

  • Pozyskiwanie źródeł zaopatrzenia, przeprowadzenia akcji ofertowej, negocjowanie warunków dostaw, wybór i kontraktowanie dostawców (włączając negocjacje umów handlowych)

  • Zapewnienie dostaw towarów / usług z wiarygodnych źródeł zgodnie z ustalonymi standardami, w ramach zaakceptowanego budżetu oraz w określonym czasie, wysyłanie regularnych prognoz do dostawców

  • Zapewnienie zgodności procesu zakupów zgodnie z Procedurą Zakupów, wymogami prawa i wymogami jakościowymi La Lorraine Polska

  • Zarządzanie relacjami z kluczowymi dostawcami

  • Ocena dostawców oraz rozwiązywanie reklamacji

  • Współpraca z osobami z innych obszarów w firmie oraz z osobami z Grupy La Lorraine

  • Identyfikacja potrzeb klienta wewnętrznego i uzgodnienie specyfikacji kupowanych towarów / usług

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)

  • Doświadczenie zawodowe: min. 4 lata w dziale zakupów na stanowisku Kupca lub pokrewnym

  • Znajomość podstaw finansów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

  • Znajomość obsługi programów komputerowych – MS Office, Outlook na poziomie bardzo dobrym

  • Znajomość systemu SAP

  • Doświadczenie z zakresu zarządzanie projektami oraz zarządzanie ryzykiem

  • Umiejętność efektywnej komunikacji

  • Biegłość w analizowaniu danych oraz wyciągania wniosków

  • Pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Pracę w pozytywnym i doświadczonym zespole

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

La Lorraine Polska sp.z o.o.

La Lorraine Bakery Group to międzynarodowy producent najwyższej jakości wyrobów piekarniczych i europejski lider w produkcji pieczywa. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją.

Dołącz do nas!

Postaw na stabilizację i stań się członkiem Zespołu, który jest zbudowany na zaufaniu, wsparciu oraz docenieniu.

Przewiń do profilu firmy