Oferta pracy

Kupiec Operacyjny

Pfleiderer GroupO firmie

  • Grajewo

    Grajewo, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie operacyjnej działalności zakupowej w obszarze zakupów korporacyjnych, administracyjnych i produkcyjnych dla zakładu w Wieruszowie

  • Bieżący monitoring realizacji dostaw materiałów i usług;

  • Planowanie i realizacja oszczędności oraz bieżący monitoring wyników;

  • Prowadzenie bezpośredniej działalności zakupowej w obszarze powierzonych grup materiałowych dla zakupów do wartości około 25 k€

  • Negocjacje warunków komercyjnych;

  • Rozliczanie faktur i reklamacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie preferowane techniczne lub ekonomiczne;

  • Oczekiwane doświadczenie w prowadzeniu działalności zakupowej (optymalnie 2-letnie);

  • Doświadczenie w realizacji zakupów administracyjnych lub produkcyjnych;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym;

  • Ogólna wiedza na temat procesów zakupowych w przedsiębiorstwach produkcyjnych;

  • Podstawowa znajomość programów MS Office, znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem;

  • Komunikatywność, chęć do nauki i wprowadzania nowych rozwiązań;

  • Orientacja na osiągnięcia;

  • Dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie i inicjatywa;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników,

  • Możliwości rozwoju zawodowego,

  • Udział w ciekawych projektach i szkoleniach,

  • Kafeterię MyBenefit,

Pfleiderer Group

Jesteśmy wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej producentem materiałów dla meblarstwa, budownictwa i wyposażenia wnętrz. Oferujemy zaawansowane technologicznie oraz bogate pod względem wzornictwa rozwiązania dla przestrzeni mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane pracą na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV w języku polskim.