Oferta pracy

Kupiec operacyjny

Scanfil Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Brzezińska 59, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Scanfil Poland Sp. z o.o.

Brzezińska 59

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • Generowanie zamówień i analizę zapotrzebowania na komponenty; dokonywanie zakupów u dostawców

  • Podejmowanie działań mających na celu utrzymanie stanu zapasów na odpowiednim poziomie

  • Monitorowanie dostaw materiałów

  • Aktualizację danych dotyczących dostawców i pozycji zakupowych

  • Optymalizację parametrów systemowych

  • Uczestnictwo w procesach wdrażania nowych produktów

  • Monitorowanie statusu zamówień i podejmowanie niezbędnych działań przy dynamicznie zmieniającym się zapotrzebowaniu

  • Optymalizację i monitorowanie kluczowych wskaźników (KPI) w obszarze Zakupów Operacyjnych: poziom zapasów, rotacja zapasów, precyzja dostaw

  • Tworzenie i rozwijanie stałej współpracy z dostawcami, utrzymywanie dobrych kontaktów z dostawcami

  • Okresową ocenę dostawców

  • Monitorowanie rynku dostawców, produktów i tendencji cenowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy

  • Wykształcenie wyższe logistyczne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym

  • Umiejętność pracy w oparciu o dokumentację techniczną i specyfikacje

  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP oraz umiejętność obsługi programów Ms Office (w szczególności Excel)

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i analityczne oraz interpersonalne i komunikacyjne

  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku w międzynarodowej atmosferze współpracy z rożnymi branżami i liderami na rynku

  • Wpływ na projekty realizowane w organizacji

  • Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości i nastawienie – posiadamy determinację i fachową wiedzę, aby wytwarzać produkty najwyższej jakości

  • Benefity

  • międzynarodowe projekty

  • jasne kryteria dotyczące rozwoju i awansu

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • dofinansowanie do karty sportowej lub biletów do kina

  • dodatki stażowe i jubileuszowe

  • system premiowy

  • system Kaizen

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • szkolenia, certyfikacje, programy rozwojowe

  • pakiet socjalny ZFŚS (m.in. „wczasy pod gruszą”)

  • spotkania integracyjne

  • możliwość udziału w akcjach charytatywnych

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

weryfikacja CV

2

kontakt telefoniczny

3

rozmowa kwalifikacyjna

4

informacja zwrotna / oferta pracy

Scanfil Poland Mysłowice to kontraktowy wykonawca, produkujący urządzenia oparte na metalowych obudowach i zintegrowanych systemach dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu. Nasze doświadczenie i wysokie standardy jakości czynią nas stabilnym partnerem w całym łańcuchu wytwarzania. Do sztandarowych produktów naszego zakładu należą m.in. paczkomaty, bankomaty, pralki przemysłowe, aparatura medyczna, oczyszczacze powietrza, systemy urządzeń do segregacji i utylizacji opakowań zwrotnych. Spełniamy wysokie wymagania biznesu EMS (Electronics Manufacturing Services) oraz normy z zakresów: bezpieczeństwa ISO 45001, jakości ISO 9001, wyrobów medycznych ISO 13485, środowiska 14001, spawalnictwa 3834.

Jako Grupa Scanfil jesteśmy od ponad 40 lat zaufanym producentem kontraktowym i dostawcą systemów dla najbardziej wymagających klientów z branży elektronicznej. Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, z centrami obsługi klienta usytuowanymi w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na www.scanfil.com

Przewiń do profilu firmy

Rozpocznij z nami nową podróż!

Dołącz do Scanfil Poland Mysłowice! Więcej o nas na stronie: https://careersmyslowice.scanfil.com/