Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kupiec Operacyjny

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Olecko

    Olecko, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Chcesz postawić kolejny krok w swojej karierze zawodowej? Świetnie! Ze względu na rozbudowę zespołu mojego Klienta, fińskiej firmy produkującej łodzie z siedzibą w Augustowie poszukujemy osoby na stanowisko kupca operacyjnego. Jeżeli masz doświadczenie w dziale zakupów i znasz płynnie język angielski to może być to dla ciebie ogromna szansa rozwoju.

Daj sobie szansę w procesie rekrutacji, a nam pozwól poznać Ciebie - otwórz się na nowe i APLIKUJ!

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesu zakupu

  • przygotowywanie ofert

  • weryfikowanie stanów magazynowych w systemie ERP

  • ocena i wybór dostawców

  • prowadzenie negocjacji z dostawcami

  • prowadzenie działań redukujących koszty

  • tworzenie kosztorysów

  • przygotowywanie umów przy wsparciu działu prawnego

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w dziale zakupów

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • umiejętności negocjacyjne

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2

Pracodawca oferuje

  • dofinansowanie do posiłków

  • darmowy kurs języka angielskiego

  • budżet szkoleniowy

  • opieka medyczna

  • ubezpieczenie grupowe finansowane ze środków pracodawcy

  • dofinansowanie kosztów dojazd

  • pakiet relokacyjny

  • imprezy integracyjne

  • możliwość użytkowania firmowej łodzi motorowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy