Ta oferta pracy jest nieaktualna od 126 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec Operacyjny

  • Tuchom (pow. kartuski), pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Job Description

    Danfoss to światowej klasy dostawca hydrauliki siłowej, produktów z zakresu ogrzewnictwa, ciepłownictwa, chłodnictwa i klimatyzacji a także przetwornic częstotliwości do silników i komponentów automatyki przemysłowej. Jesteśmy również partnerem dla naszych Klientów w7nbsp;budownictwie, rolnictwie, przemyśle i innych obszarach.

    Aby pomóc nam kontynuować i umacniać nasz sukces na rynku, poszukujemy osób na stanowisko: Kupiec Operacyjny, które dołączą do naszego zespołu, zlokalizowanego w Tuchomiu.

    Oferujemy współpracę w ramach umowy na czas określony (31.12.2019 r.).
    Tuchom, Poland

    Twoje zadania:

    • Tworzenie zamówień zakupu
    • Potwierdzanie zamówień zakupu
    • Monitoring przebiegu realizacji zamówień zakupu
    • Rozwiązywanie problemów wpływających negatywnie na proces realizacji zamówień
    • Informowanie planisty o pojawiających się zmianach we wcześniej potwierdzonych datach dostaw
    • Wyjaśnianie rozbieżności cenowych i ilościowych pomiędzy fakturą, WZ a faktyczną dostawą
    • Prowadzenie komunikacji pomiędzy Danfoss a Dostawcą
    • Uczestnictwo w audytach
    • Udział w bieżących projektach

    Kogo szukamy:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Komunikatywność
    • Innowacyjność, kreatywność
    • Rzetelność, staranność, sumienność
    • Otwartość na niecodzienne sytuacje i zmienność otoczenia
    • Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP – SAP
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie roczną
    • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną (Luxmed) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny
    • Ubezpieczenie na życie
    • Dodatkowy indywidualny program emerytalny

    Please apply at your earliest convenience. We do not have an application deadline but accept applications as long as the job is posted.The job advertisement will be closed down once we have found the right candidate.

    Company Profile
    Watch how Danfoss is Engineering tomorrow, here.