Ta oferta pracy jest nieaktualna od 189 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec OTC / RX

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

    Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy.
     Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

    Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu – zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • przeprowadzanie procesów zakupowych zgodnie ze standardami Firmy,
    • negocjacje warunków handlowych,
    • zarządzanie relacjami z kontrahentami,
    • zarządzanie asortymentem zgodnie z kategoriami,
    • realizacja planów w ramach powierzonych kontraktów,
    • współpraca z kontrahentami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
    • wielowymiarowa analiza w zakresie kategorii asortymentowych i kanałów sprzedaży.

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • wykształcenie min. średnie ekonomiczne lub handlowe,
    • komunikatywność i otwartość,
    • umiejętności negocjacyjne,
    • umiejętność organizacji pracy własnej,
    • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
    • odpowiedzialność, inicjatywa i skuteczność w działaniu,
    • doświadczenie w branży farmaceutycznej lub FMCG – mile widziane.

    Oferujemy:

    • pracę w dużej i stabilnej firmie o ogólnopolskim zasięgu,
    • możliwość zdobywania doświadczenia u jednego z liderów branży,
    • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku pracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy i doświadczenia,
    • pakiet benefitów: pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie.

    Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest Farmacol S.A. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Farmacol S.A. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne ich usunięcie.