Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kupiec

Fitness Authority Sp. z o.o.

Konna 40

Otomin (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie krótko- i długoterminowych planów zakupowych oraz kontrola ich realizacji (forecast),

  • Zarządzanie i nadzór nad przebiegiem procesu zakupowego,

  • Odpowiedzialność za realizację planów zakupowych (dotrzymanie ilości i terminu dostawy),

  • Przygotowywanie zestawień i analiz koniecznych do przygotowania planu zakupów (kontrola safety stocks, MOQ, lead time, etc.),

  • Monitorowanie i analiza poziomu zapasów surowców i opakowań dla zapewnienia ciągłości produkcji (

  • Pozyskiwanie nowych dostawców surowców i opakowań, negocjacja cen i warunków dostawy,

  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami krajowymi i zagranicznymi,

  • Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości procesów zakupowych, organizacji i metod pracy,

  • Bieżący monitoring przebiegu procesu zakupowego i reagowanie w przypadku nieprawidłowości (błędy, opóźnienia, etc.),

  • Wdrażanie usprawnień i nowych rozwiązań w procesach logistycznych,

  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie wymiany informacji dotyczących zapotrzebowania w różnych okresach czasu oraz ścisła współpraca z działem technologii nowych produktów przy ustalaniu harmonogramu działań i wycenie projektów,

  • Przygotowanie bieżących zestawień i raportów okresowych,

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników (delegowanie zadań, rozliczanie z ich realizacji),

  • Opracowywanie, wdrażanie i nadzorowanie kluczowych KPI’s w dziale zakupów,

  • Weryfikacja i bieżąca poprawa procedur wewnętrznych,

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP przez podległy personel.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: logistyka, planowanie, ekonomia, zarządzanie procesami produkcyjnymi),

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z planowaniem produkcji, zakupami i/lub logistyką w branży FMCG (warunek konieczny),

  • Znajomość zagadnień i procedur związanych z organizacją i planowaniem zakupów,

  • Praktyczna znajomość metod i technik negocjacyjnych i zakupowych,

  • Umiejętność korzystania z metod statystycznych w procesie planowania cyklu zakupowego oraz logistycznego,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel),

  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Analityczne myślenie i zdolność szybkiego podejmowania decyzji pod presją czasu

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i kreatywność oraz umiejętność delegowania zadań i pracy w zespole,

  • Znajomość programu Comarch XL będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (dopuszczalne inne formy zatrudnienia),

  • Zdobywanie doświadczenia w dziale rozwoju produktu lidera w branży,

  • Ciekawe, odpowiedzialne wyzwania w młodym i dynamicznym zespole,

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkowymi benefitami,

  • Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Luźna atmosfera w firmie

FITNESS AUTHORITY® Sp. z o.o. od ponad 15 lat jest jednym z największych w Polsce producentów suplementów diety i odżywek dla sportowców.

FITNESS AUTHORITY® Sp. z o.o. to właściciel znanych na całym świecie marek: FA Nutrition, BAD ASS, NUCLEAR NUTRITION, Kevin Levrone Signature Series, GEAR, so good!, Premium Nutrition.

Spółka eksportuje swoje produkty do ponad 40 krajów zarówno w Europie (np. Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Dania) jak i na całym świecie (np. Peru, Kuwejt, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Irak, Iran, Indie, Australia, Brazylia).

Misją Firmy jest wspieranie zawodników wszystkich dyscyplin sportowych, jak i pasjonatów aktywności fizycznej, w realizacji ich celów, poprzez dostarczanie wszystkim klientom skutecznie działających produktów wysokiej jakości, które są oparte na wieloletnim doświadczeniu i stanowią odpowiedź na najbardziej bieżące potrzeby rynku.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Oferujemy rozwój i możliwość udziału w wielu międzynarodowych projektach.

  • W firmie panuje luźna atmosfera oraz zadaniowy czas pracy.

  • Do dyspozycji pracowników oddajemy nowoczesne biuro z ogólnodostępnym parkingiem dla każdego oraz zaplecze kuchenne z pełnym wyposażeniem.

  • Zapewniamy kartę Multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do codziennego cateringu.