Oferta pracy

Kupiec

KUPIEC Sp. z o.o.

Kupiecka 17

Paprotnia (pow. koniński)

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za cały proces zakupowy od wyboru dostawcy poprzez zamówienie i przyjęcie dostawy;

  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z dostawcami krajowymi i zagranicznymi;

  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie projektów zakupowych mających na celu optymalizację i oszczędności w podległych grupach;

  • poszukiwanie alternatywnych źródeł zakupów oraz bieżący monitoring rynku nowych dostawców w kraju i za granicą;

  • prowadzenia dokumentacji zakupowej;

  • przeprowadzanie okresowej oceny dostawców;

  • prowadzenie bazy danych potencjalnych i rzeczywistych dostawców oraz bieżąca jej aktualizacja;

  • współpraca z klientami wewnętrznymi oraz kancelarią prawną (analiza i opiniowanie umów);

  • uczestnictwo w imprezach branżowych, wizytach i audytach u dostawców.

Nasze wymagania

  • min 3-letnie, poparte sukcesami, doświadczenia zawodowe na stanowisku kupca; dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży FMCG oraz znajomość rolno-spożywczego obszaru zakupowego;

  • wykształcenie wyższe (mile widziane biznesowe, ekonomiczne);

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji;

  • doświadczenie w zarządzaniu projektowym;

  • umiejętność planowania i organizowania;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • elastyczność i koncepcyjne myślenie;

  • umiejętność podejmowania decyzji i pracy w grupie;

  • znajomości języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z dostawcami;

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

  • gotowość do odbywania podróży służbowych.

To oferujemy

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • pakiet szkoleń i benefitów;

  • realny rozwój zawodowy i realny wpływ na rozwój organizacji.

Miejsce pracy

Cała Polska