Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez "AGROCHEM PUŁAWY" Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest "AGROCHEM PUŁAWY" Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach przy AL. TPP 13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
"AGROCHEM PUŁAWY" Sp. z o.o. Oddział Człuchów

Kupiec płodów rolnych

"AGROCHEM PUŁAWY" Sp. z o.o. Oddział CzłuchówO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 25 mar 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie negocjacji i dokonywanie zakupów płodów rolnych od producentów rolnych i firm handlowych.

  • Zawieranie odpowiednich umów potwierdzających zawarcie transakcji.

  • Nadzór nad realizacją kontraktów przez dostawców.

  • Poszukiwanie nowych dostawców- producentów płodów rolnych.

  • Prowadzenie analizy rynku w celu określenia oczekiwań producentów, poziomów cen, rodzaju i ofert konkurencji.

  • Współuczestniczenie w zdobywaniu ofert zakupowych oraz wyborze odpowiednich odbiorców.

  • Uczestniczenie w budowaniu programów marketingowych firmy oraz we wdrażaniu akcji promocyjnych firmy.

Nasze wymagania

Wiedza:

Podstawowa znajomość rynku płodów rolnych

Znajomość zasad obrotu i oceny płodów rolnych

Znajomość przepisów regulujących obrót płodów rolnych

Umiejętności:

Umiejętności zakupowe i negocjacyjne

Oceny podstawowych parametrów w ziarnie zbożach rzepaku i motylkowych

Pracy zespołowej

Osobowość:

Komunikatywność

Rzetelność

Odpowiedzialność

Asertywność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

"AGROCHEM PUŁAWY" Sp. z o.o. to firma handlowa, której właścicielem jest GRUPA AZOTY - jedna z 10 największych firm w Polsce, drugi co do wielkości producent nawozów w Europie. Jesteśmy partnerem w zaopatrzeniu rolnictwa, specjalizujący się w dystrybucji nawozów mineralnych, środków ochrony roślin, kwalifikowanego materiału siewnego oraz prowadzący skup płodów rolnych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

co to?