Prosimy o składnie ofert wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Na podstawie polskich i wspólnotowych przepisów o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych przeze mnie w CV w procesie rekrutacji na stanowisko Kupiec, prowadzonej przez EXIDE TECHNOLOGIES S.A. z siedzibą w Poznaniu oraz na ich ew. przekazywanie do spółek z grupy kapitałowej EXIDE TECHNOLOGIES wyłącznie w związku z tą rekrutacją. Oświadczam, że: (1) dane podaję dobrowolnie, (2) poinformowano mnie o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych, ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie lub żądania ich usunięcia.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Exide Technologies S.A

Kupiec

Exide Technologies S.AO firmie

  • Gdyńska 31/33, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 18 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Gdyńska 31/33

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zakupy materiałów i usług,

  • składanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją,

  • negocjacje w zakresie cen, terminów dostaw, płatności, poziomu jakości dostarczanych materiałów,

  • realizacja kontraktów z dostawcami, wyszukiwanie dostawców

  • przygotowywanie prognoz i analiz dla podległej kategorii,

  • utrzymanie relacji z dostawcami oraz ocena okresowa dostawców,

  • zapewnienie kompletności danych dotyczących procesów zakupowych w systemie MRP,

  • współpraca z działami technicznymi firmy.

Podział czasu pracy
80%

praca w biurze

20%

praca na produkcji

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w Zakupach w zakładzie produkcyjnym,

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym zapewniająca swobodną komunikację pisemną oraz ustną,

  • znajomość MS Office – Excel w stopniu zaawansowanym

  • umiejętność budowania relacji biznesowych z dostawcami,

  • umiejętność poszukiwania sposobów na poprawę jakości produktów i usług,

  • znajomość rynku dostawców metali będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej organizacji o znaczącej pozycji rynkowej,

  • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych kwalifikacji,

  • benefity w systemie kafeteryjnym,

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • premia świąteczna

  • karta Multisport Benefit dofinansowana dla pracownika

Oferujemy możliwość dołączenia do wiodącego

dostawcy rozwiązań w zakresie magazynowanej energii elektrycznej dla rynków motoryzacyjnych

i przemysłowych.

Tworzymy zgrany zespół ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem.

Członkowie naszego zespołu to jedni z najzdolniejszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Kandydat, któremu zaproponujemy pracę powinien być osobą z doświadczeniem

i dokonaniami, zorientowaną na osiąganie celów, mającą własne pomysły i inicjatywę.

co to?