Oferta pracy

Kupiec

Klient Pracuj.plO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • negocjowanie warunków handlowych i budowanie długotrwałych relacji dostawcami

  • ustalanie działań promocyjnych

  • zarządzanie asortymentem i ofertą sezonową oraz współuczestnictwo w budowaniu strategii zakupowych na wybranych kategoriach

  • przygotowywanie analiz i zestawień

  • analiza rynku, trendów i zachowań konsumenckich

  • monitoring konkurencji

  • prowadzenie projektów zakupowych w podległej kategorii zakupowej zgodnie z polityka zakupową firmy

  • analiza sprzedaży produktów z powierzonej kategorii

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość branży FMCG

  • znajomość programu MS Excel w stopniu zaawansowanym

  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i umiejętność pracy w systemie wielozadaniowym

  • doskonała organizacja pracy

  • samodzielność, terminowość i skuteczność działania

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Oferujemy ciekawe i odpowiedzialne zadania oraz pracę w zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego wsparcia i szacunku. Obok możliwości rozwoju zapewnimy Ci motywujący system bonusowy, swobodny dress code oraz umowę o pracę.