Oferta pracy

Kupiec

Żabka Polska

  • Matyi 8, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Matyi 8

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kategorii zakupowych związanych z wyposażeniem sklepów (np. meble, chłodnictwo, gastronomia, wizualizacja, odzież)

  • prowadzenie kompleksowych procesów zakupowych

  • bieżąca współpraca z kontrahentami

  • optymalizacja i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w ramach zarządzanych kategorii zakupowych

  • ciągła analiza rynku, bieżących trendów cenowych oraz prognozowanych zmian

  • analityka i raportowanie na potrzeby Zespołu Zakupów Sklepowych

  • ścisła współpraca z klientami wewnętrznymi, w tym m.in. opiniowanie i weryfikacja specyfikacji technicznych

  • zarządzanie danymi podstawowymi w SAP (kontrakty, dostawcy, indeksy, warunki handlowe)

  • praca na platformie zakupowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • orientacja na stałą optymalizację kosztów i innowacyjne rozwiązania

  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne poparte sukcesami

  • umiejętność budowania i utrzymywania długoterminowych relacji z klientami wewnętrznymi oraz dostawcami

  • silnie rozwinięta umiejętność myślenia strategicznego oraz planowania (tworzenie analiz i wyciąganie trafnych wniosków)

  • znajomość zagadnień prawnych i ekonomicznych dot. analizy kosztów

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej

  • premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy

  • lokalizacja w samym sercu Poznania

  • dedykowany onboarding Akademii Żabka

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne