Kupiec

Michael Page

  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
KupiecNumer ref.: JN -112021-4513245

Ciekawa propozycja zawodowa dla osób posiadających doświadczenie w zakupach strategicznych.

Informacje o kliencie

W związki z intensywnym rozwojem wewnętrznych struktur dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z polskim kapitałem (zatrudniającej ok. 300 osób) będącej liderem w branży kosmetycznej szukamy osoby na stanowisko:

Kupiec

Opis stanowiska

  • Zarządzanie całością procesów zakupowych dla podległych kategorii zakupowych,
  • Współpraca z dostawcami z danej kategorii, zwłaszcza w obszarze ciągłej poprawy jakości oraz wprowadzania nowości produktowych,
  • Tworzenie zapytań ofertowych i ich analiza, negocjowanie cen oraz warunków współpracy,
  • Nadzorowanie zamówień i terminowości dostaw, wprowadzanie usprawnień,
  • Zarządzanie ryzykiem dostaw, rozwijanie portfolio dostawców z podziałem na klastery - od strategicznych do back-upowych,
  • Wdrażanie usprawnień i optymalizacji w obszarze COGS,
  • Ścisła współpraca z klientem wewnętrznym.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze zakupów (branża kosmetyczna, chemiczna mile widziana),
  • Znajomość rynków azjatyckich oraz europejskich,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz nawiązywaniu i budowaniu długoterminowych relacji biznesowych,
  • Umiejętność podejmowania decyzji i samodzielnego działania,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku kosmetycznym,
  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Pełne wsparcie na każdym etapie wdrożenia.

Ogłoszenie archiwalne