Ta oferta pracy jest nieaktualna od 612 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 04.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chata Polska S.A. to dynamicznie rozwijająca się od 1997 roku franczyzowa sieć handlowa oparta na polskim kapitale. Firma obecnie zarządza ponad 200 sklepami zlokalizowanymi w 7 zachodnich województwach Polski. Kluczową wartością naszej firmy i gwarancją sukcesów są zadowoleni Klienci, Partnerzy Handlowi oraz Pracownicy. W ciągu ostatnich kilku lat zdobyliśmy tytuły: Solidny Pracodawca Roku, Jakość Roku w kategorii usług franczyzowych, Detalista Roku, Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju, Market Roku dla najlepszej sieci franczyzowej oraz kilkakrotnie Gazelę Biznesu.

    Do Centrali firmy w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Kupiec

    Miejsce pracy: Poznań
    nr ref K/01/17

    Zakres obowiązków:

    • realizacja polityki promocyjnej sieci
    • prowadzenie negocjacji handlowych z producentami
    • analiza trendów rynkowych
    • wyszukiwanie atrakcyjnych ofert producentów i dostawców
    • realizacja polityki zakupowej sieci

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość rynku spożywczego,
    • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
    • umiejętność efektywnego nawiązywania i utrzymywania relacji z producentami,
    • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w pracy w sieci hurtowo-detalicznej
    • umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu,
    • zaangażowanie i skuteczność w działaniu,
    • umiejętność pracy w zespole,

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • umowę o pracę
    • stabilną pracę w rozwijającej się firmie
    • możliwości rozwoju
    • bardzo ciekawe wyzwania oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
    • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
    • dofinansowanie do nauki języków obcych
    • atrakcyjne warunki Pracowniczego Ubezpieczenia Grupowego oraz programów sportowych

    Jeśli chcesz pracować w jednej z najlepszych sieci handlowych, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres:

    Chata Polska ul. Obodrzycka 61,
    61-249 Poznań lub za pomocą opcji APLIKUJ.

    W zgłoszeniu prosimy o zawarcie adnotacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Chata Polska S.A. zgodnie postanowieniami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 ze zm. )."