Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-07-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SIMA Consulting to Twój zaufany doradca do spraw human resources. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, którzy specjalizują się w rekrutacji kandydatów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. Do grona naszych doradców należą także eksperci zajmujący się zagadnieniami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych czy naliczania wynagrodzeń. Wszystko to pozwala nam kompleksowo realizować zlecane nam przez Klientów zadania związane z rekrutacją, doradztwem personalnym i innymi obszarami HR, a co najważniejsze – proponować innowacyjnie i dopasowane do ich potrzeb rozwiązania.

    Dla naszego klienta - lidera w branży FMCG - poszukujemy osoby na stanowisko:

    Kupiec
    Miejsce pracy: Poznań

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Prowadzenie negocjacji z nowymi i istniejącymi kontrahentami
    • Ustalanie promocji i organizacja aktywności promocyjnych
    • Wycena-marżowanie kategorii
    • Weryfikacja bieżących parametrów handlowych
    • Dbałość o standardy ekspozycji w sklepie
    • Analiza konkurencji- store check
    • Ocena efektywności działań promocyjnych

    POSZUKIWANE KOMPETENCJE

    • Umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych
    • Znajomość rynku i branży
    • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy
    • Analityczne myślenie
    • Obsługa programów pakietu MsOffice (głównie Excel)
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

    OFERUJEMY

    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • Zgrany zespół
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie oparte na podstawie osiąganych wyników

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.