Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kupiec Strategiczny

Kross s.a.O firmie

  • Przasnysz

    Przasnysz, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wyznaczanie i realizację strategii dla wybranych grup dostawców/materiałów

  • Poszukiwanie i kwalifikacja nowych źródeł dostaw zgodnie ze strategią dla danej kategorii

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami.

  • Prowadzenie negocjacji cen/kontraktów z dostawcami

  • Przygotowywanie RFQ do dostawców i analiza otrzymanych ofert

  • Wprowadzanie i weryfikacja cen materiałów oraz ich aktualizacja w systemie SAP

  • Uczestnictwo w tworzeniu specyfikacji/norm jakościowych dla dostawców

  • Realizacja i nadzór zamówień do dostawców

  • Tworzenie raportów z bieżącej działalności/produkcji dostawcy

  • Przygotowywanie oraz prezentacja raportów, analiz, zestawień.

  • Wsparcie organizacji we wdrażaniu nowych projektów w obszarze łańcucha dostaw.

  • Aktywne wspieranie dostawcy w celu poprawy jakości i minimalizacji kosztów produkcji, również po przez benchmarki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z dostawcami/kontrahentami

  • Znajomość procesów zakupów

  • Wysoka komunikatywność (praca w zespole)

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne.

  • Zdolności negocjacyjne i umiejętność logicznego myślenia.

  • Analiza dokumentacji technicznej, listy materiałowej (BOM).

  • Umiejętność analizy danych i prezentacji wniosków przed kierownictwem

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point).

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

  • Znajomość zintegrowanych systemów ERP (preferowany SAP)

  • Umiejętność zarządzania projektami (w tym analiza wykonalności/zyskowności).

  • Wymagana samodzielność w prowadzeniu projektów zakupowych

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Otwartość na podróże służbowe

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość branży rowerowej będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Kross s.a.

KROSS jest liderem rynku rowerowego w Polsce. Firma powstała w 1990 roku, a w jej portfolio znajdują się rowery elektryczne, rekreacyjne oraz wyczynowe przeznaczone do kolarstwa górskiego, a także marka Le Grand, skupiająca rowery miejskie. W zakresie sponsoringu sportowego firma wspiera między innymi Kross Racing Team, jedną z najlepszych na świecie grup kolarstwa górskiego, której barwy reprezentuje dwukrotna medalistka olimpijska, Maja Włoszczowska. Rowery marki KROSS powstają w oparciu o autorskie rozwiązania i innowacyjne technologie, w nowoczesnej fabryce produkcyjnej znajdującej się w Przasnyszu nieopodal Warszawy. KROSS, jako jedna z nielicznych firm w Europie, rozwija także produkcję ram karbonowych. Firma w 2017 roku przejęła holenderską markę Multicycle, posiadającą w swojej ofercie miejskie rowery premium oraz wysokiej klasy rowery elektryczne. Był to kolejny milowy krok w zakresie ekspansji na rynkach zagranicznych. Obecnie, produkty KROSS są dystrybuowane do prawie pięćdziesięciu krajów. Założycielem i właścicielem firmy jest Zbigniew Sosnowski.

Przewiń do profilu firmy