Oferta pracy

Kupiec

JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

  • Puławy

    Puławy, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zakup towarów handlowych z zagranicy i Polski zgodnie z planem zakupów i planem sprzedaży oraz zgodnie z zasadami Category Managementu

  • Ustalanie minimalnych rocznych planów zakupowych

  • Negocjowanie cen oraz warunki współpracy z dostawcami

  • Udział w tworzeniu planów sprzedaży dla asortymentu

  • Odpowiedzialność za zysk brutto ze sprzedaży z uwzględnieniem kosztów złomowań, kosztów nabycia oraz kosztów transportu

  • Poszukiwanie i zarządzanie bazą dostawców TH zgodnie z zapotrzebowaniem rynku

  • Rozliczanie reklamacji u dostawców

  • Zbieranie i przekazywanie do realizacji zamówień od klientów wewnętrznych i zewnętrznych

  • Odpowiedzialność za prawidłowe saldo opakowań zwrotnych i jego kontrolę w obrocie z dostawcami

  • Udział w targach branżowych, wizytach u dostawców oraz w punktach sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata

  • Zdolności negocjacyjne, analityczne i komunikacyjne

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel .

  • Znajomość jezyka angielskiego w stopniu komunikacyjnym.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość stawiania czoła nowym wyzwaniom

  • Możliwość ciągłego rozwoju - wspieramy osoby mające ciekawe pomysły

  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy

  • Pracę od pon do piątku ( możliwość pracy 2 dni Stężyca , 3 dni w Lublinie)

  • Bogaty pakiet świadczeń

  • Pracę w młodym , ambitnym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi