Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec

  • śląskie
  • Specjalista
  • 25.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    bottom
    Velvet CARE jest jednym z największych producentów artykułów higienicznych codziennego użytku w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej. Sercem firmy jest marka Velvet, marka papierów toaletowych, ręczników papierowych i chusteczek higienicznych cieszących się największą popularnością w Polsce. Zatrudniamy ponad 600 pracowników, których zaangażowanie przekłada się na jakość produktów. To co nas wyróżnia, to ponad 120 – letnia tradycja, a zakład produkcyjny w Kluczach w woj. małopolskim od ponad wieku specjalizuje się w produkcji wyrobów papierowych i celulozowych.
    bottom
    bottom
    Kupiec
    Miejsce pracy: Klucze, okolice Olkusza

    Zakres obowiązków

    • Prowadzenie strategicznych projektów zakupowych
    • Prowadzenie negocjacji handlowych z kluczowymi dostawcami
    • Optymalizacja procesów zakupowych
    • Utrzymywanie długofalowej współpracy z dostawcami
    • Pozyskiwanie i wprowadzanie nowych dostawców i nowych surowców
    • Monitoring rynku potencjalnych dostawców i kontrahentów
    • Aktywny udział w projektach związanych z wykorzystaniem i zakupami surowców

    Poszukiwane kompetencje

    • Wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym lub technicznym
    • Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • Preferowane doświadczenie w branży FMCG
    • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
    • Umiejętność tworzenia długotrwałych relacji oraz współpracy z kontrahentami
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
    • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy

    • Pracę w firmie z długoletnią tradycją i stabilnością zatrudnienia
    • Pracę w firmie mającej w swoim portfolio rozpoznawalne marki
    • Możliwość wykazania się inicjatywą i skutecznością
    • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji
    • Pracę w dynamicznym środowisku umożliwiającym rozwój zawodowy
    • Świadczenia pozapłacowe - karta multisport oraz dodatkowa opieka medyczna