Oferta pracy

Kupiec – Specjalista ds. Rozwoju Asortymentu

MERINGER Sp. z o.o.O firmie

4 8006 200 brutto / mies.
  • Dobrzecka 95, Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MERINGER Sp. z o.o.

Dobrzecka 95

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie powierzoną kategorią produktów

  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych z dostawcami

  • Budowanie strategii zakupowej

  • Monitorowanie działań konkurencji

  • Śledzenie trendów rynkowych materiałów i usług oraz analizowanie dynamiki cen w podległej kategorii zakupowej

  • Analiza sprzedaży powierzonych kategorii produktowych

  • Odpowiedzialność za prowadzenie projektów zakupowych(rozwój asortymentu) w podległej kategorii zakupowej zgodnie z polityką zakupową firmy

  • Wspieranie Działu Sprzedaży w zakresie szkoleń produktowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie przynajmniej średnie

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie handlowej minimum rok

  • Swobodne posługiwanie się pakietem MS Office (Outlook, Excel, Word)

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakty z kontrahentami

  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność, terminowość

  • Nastawienie na poszukiwanie coraz to lepszych rozwiązań i inicjatywa w działaniu

  • Otwartość i chęć do nauki

To oferujemy

  • Umowę o pracę po okresie próbnym z wynagrodzeniem 4800-6200 zł brutto plus premie zależne od wyników

  • Realny wpływ na rozwój Firmy poprzez uczestnictwo w nowych, ambitnych projektach umożliwiających realizację własnych pomysłów

  • Dostęp do biblioteczki firmowej

  • ROZWÓJ – szkolenia, samodzielność w działaniu, pracę z najlepszymi na co dzień i możliwość uczenia się od nich, dostęp do biblioteczki firmowej, szkolenia

  • SENS PRACY – produkty zmieniające życie Pacjentów na lepsze

  • CZAS na życie rodzinne i pasje - wolne weekendy, popołudnia

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy