Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kupiec – Specjalista ds. skupu płodów rolnych

WIALAN Langer i Wiatr Spółka JawnaO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z producentami rolnymi w zakresie zakupu płodów rolnych,

  • monitorowanie lokalnych cen skupu,

  • negocjacje i zawieranie umów handlowych,

  • współpraca z działem doradztwa rolnego,

  • współpraca z obecnymi klientami firmy,

  • poszukiwanie nowych dostawców i odbiorców,

  • monitoring odbiorów i rozliczeń zakupionego towaru.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • znajomość globalnego i lokalnego rynku zbytu

  • budowanie długofalowych relacji z klientami

  • mile widziane doświadczenie w branży rolnej

  • motywacja do pracy

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość obsługi komputera i Pakietu MS Office

To oferujemy

  • konkurencyjne/atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie oraz przyjazne środowisko pracy

  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

WIALAN Langer i Wiatr Spółka Jawna

Firma WIALAN posiada ponad 28-letnią tradycję w obsłudze sektora rolniczego i ogrodniczego. Obecnie firma WIALAN zatrudnia ponad 400-osobową, dynamiczną i kompetentną załogę. Nasi specjaliści służą kompleksowym doradztwem w zakresie stosowania i wykorzystania oferowanego asortymentu. Dołącz do Nas!

Przewiń do profilu firmy

I region: lubelsko-podkarpacki

II region: śląsko-małopolski

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.