Oferta pracy

Kupiec - Specjalista ds zakupów

Top Secret

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Top Secret

Żniwna 10/14

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z bieżącymi dostawcami oraz poszukiwanie nowych

  • prowadzenie negocjacji i kontraktów w ramach przypisanych zamówień

  • monitorowanie zamówień

  • kontrola i nadzorowanie jakości tworzonych produktów

  • dbałość o terminowość dostaw i dokumentację związaną z zakupami towarów

  • realizacja targetów zakupowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kupca w branży odzieżowej

  • biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • wykształcenie wyższe

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów, także międzynarodowych

  • zainteresowanie modą i trendami w branży fashion

  • dobra znajomość programów Word i Excel

  • gotowość do odbywania podróży służbowych - krajowych i zagranicznych

  • umiejętności negocjacyjne

  • otwartość, samodzielność i elastyczność

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie współpracy z krajami azjatyckimi (Chiny, Bangladesz)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne