Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kupiec / Specjalista ds. zakupów

Klient Pracuj.plO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie wybranymi grupami asortymentowymi,

  • Współpraca z producentami,

  • Samodzielne negocjacje handlowe,

  • Kontrola realizacji umów,

  • Rozliczanie dokumentacji handlowej,

  • Organizowanie promocji, gazetek,

  • Sporządzanie raportów i analiz

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kupca w branży FMCG,

  • Znajomość oferty produktowej oraz producentów artykułów spożywczych,

  • Doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych negocjacji handlowych,

  • Zdolności analitycznego myślenia,

  • Biegła obsługa MS Excel oraz pakietu Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość rozwoju w dużej organizacji

  • Skorzystanie z ubezpieczenia grupowego, benefitów sportowych oraz opieki medycznej,

Klient Pracuj.pl

Ogólnopolski lider w branży FMCG w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni: Kupca / Specjalistę ds. zakupów

Przewiń do profilu firmy