Oferta pracy

Kupiec

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Starachowice, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia z atrakcyjnym wynagrodzeniem, dołącz do nas już dziś i pracuj jako kupiec!

KupiecNumer ref.: /46/09/2020/ET/55224
zadania:
  • realizacja procesu zakupu zgodnie z wewnętrznymi regulacjami firmy
  • bieżące śledzenie rynku dostawców produktów i tendencji cenowych
  • analiza ofert oraz wybór dostawcy
  • prowadzenie negocjacji techniczno-handlowych
  • sporządzanie zamówień, umów, kontraktów
  • kontrola faktur w zakresie poprawności cen, wyjaśnianie niezgodności

oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • wysoko rozwiniętych zdolności negocjacyjnych
  • umiejętności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów handlowych
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • samodzielności w działaniu i dobrej organizacji pracy
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • zaawansowanej znajomości pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel/ Power Point

Interesująca oferta? Aplikuj już dziś! Termin składania dokumentów upływa 17.09.2020.

oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia
  • atrakcyjne terminowe wynagrodzenie i system premiowania
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole
  • dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w Randstad Plus (opiekę medyczną, kartę sportową, zniżki na zakupy online, do kina, restauracji)
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • opiekę Konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i podczas zatrudnienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy